ZESPÓŁ

Osoby prowadzące szkolenia w Fundacji KONTEKST posiadają wieloletnie doświadczenie kliniczne i dydaktyczne, a także badawcze. Są psychoterapeutami, superwizorami psychoterapii lub specjalistami psychiatrii albo psychologii klinicznej, autorami artykułów i publikacji książkowych. Zajmują się prowadzeniem terapii par, małżeństw i rodzin a także prowadzeniem psychoterapii indywidualnej dzieci, nastolatków i dorosłych.

ZESPÓŁ KLINIKI PSYCHIATRII DZIECI I MŁODZIEŻY CM UJ

dr hab. n. med. Barbara Józefik
prof. dr hab. Barbara Józefik
dr n. med. Maciej Pilecki
dr hab. n. med. Maciej Pilecki

dr hab. n. społ. Grzegorz Iniewicz, prof. uj
dr n. med. Krzysztof Szwajca
mgr Małgorzata Wolska
mgr Roma Ulasińska
mgr Wanda Szaszkiewicz
mgr Ryszard Izdebski
dr n. med. Bartosz Treger
mgr Ewa Domagalska-Kurdziel
mgr Monika Janczura
mgr Małgorzata Ławniczek
mgr Magdalena Pozarzycka
dr Dorota Solecka
mgr Aleksandra Katarzyna Tomasiewicz
dr Karolina Dejko-Wańczyk
dr hab. n. med. Mariusz Furgał

ZESPÓŁ ODDZIAŁU PSYCHIATRII PSYCHODYNAMICZNEJ SZPITALA UNIWERSYTECKIEGO W KRAKOWIE

lek. Adam Curyło
mgr Teresa Żuchowicz
mgr Agata Michalec

OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE

mgr Magdalana Sariusz-Skąpska
mgr Zofia Pierzchała
mgr Kazimierz Bierzyński
mgr Justyna Nęcka

mgr Edyta Trzos-Słomka

Psycholożka, psychoterapeutka z 18-letnim doświadczeniem w pracy klinicznej, analityczka grupowa. Posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Instytutu Analizy Grupowej „Rasztów” w Warszawie.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!