ZESPÓŁ

Osoby prowadzące szkolenia w Fundacji KONTEKST posiadają wieloletnie doświadczenie kliniczne i dydaktyczne, a także badawcze. Są psychoterapeutami, superwizorami psychoterapii lub specjalistami psychiatrii albo psychologii klinicznej, autorami artykułów i publikacji książkowych. Zajmują się prowadzeniem terapii par, małżeństw i rodzin, a także prowadzeniem psychoterapii indywidualnej dzieci, nastolatków i dorosłych.

barbara-józefik

mgr Dorota Węgrzyn
mgr Kazimierz Bierzyński
mgr Justyna Nęcka

Psycholożka kliniczna, certyfikowana psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychologicznego,z wieloletnim doświadczeniem klinicznym i psychoterapeutycznym. Certyfikowana szkoleniowa analityczka grupowa i superwizorka psychoterapii Instytutu Analizy Grupowej w Warszawie.

mgr Edyta Trzos-Słomka

Psycholożka, psychoterapeutka z 18-letnim doświadczeniem w pracy klinicznej, analityczka grupowa. Posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Instytutu Analizy Grupowej „Rasztów” w Warszawie.