Trening DBT

Trening umiejętności DBT to kluczowy element terapii dialektyczno-behawioralnej, skutecznej w leczeniu osób z dysregulacją emocjonalną. Nasz program umożliwi naukę umiejętności DBT w formacie grupowym i stanowi uzupełnienie indywidualnej terapii DBT (może być także uzupełnieniem terapii indywidualnej w innym nurcie terapeutycznym).

Trening umiejętności DBT.
Moduł: Umiejętności związane z tolerancją na dolegliwości psychiczne.
 ➢ Kiedy?

8 kolejnych środowych wieczorów w godzinach 18:30 – 20:45
Startujemy 6 października a następne spotykamy się 13, 20 i 27 października oraz 3, 10, 17 i 24 listopada

➢ Cel?