Trening DBT

Trening umiejętności DBT to kluczowy element terapii dialektyczno-behawioralnej, skutecznej w leczeniu osób z dysregulacją emocjonalną. Nasz program umożliwi naukę umiejętności DBT w formacie grupowym i stanowi uzupełnienie indywidualnej terapii DBT (może być także uzupełnieniem terapii indywidualnej w innym nurcie terapeutycznym).

Obecnie mamy przerwę wakacyjną. Planujemy uruchomienie kolejnego treningu w październiku 2022 roku. Więcej informacji opublikujemy w okolicach września.

➢ Jak pracujemy?

Spotykamy się w kameralnych grupach (6-10 osób) + 2 prowadzących. Zajęcia mają charakter warsztatowo/wykładowy. W wypadku zaostrzenia sytuacji pandemicznej przewidujemy możliwość przeniesienia zajęć do formuły zdalnej – wtedy konieczne będzie posiadanie własnego łącza internetowego + komputera z platformą zoom (wraz z umiejętnością jej obsługi)

➢ Gdzie?
Pracujemy w przyjaznej sali Fundacji Kontekst ul. Lelewela 17/2 w Krakowie (na Salwatorze)